Johtokunta ja ohjaajat

Johtokunta

Puheenjohtaja                       Johanna Haikonen
                                                   0504685130 (klo 16 jälk.)
Varapuheenjohtaja                    Krista Puronaho  
Sihteeri                                       Krista Sankari
Talous                                         Päivi Laitinen 0503132095
Lapset ja nuoret                         Annaleena Ilén
Lapset ja nuoret                         Anna-Leena Mäntyniemi
Aikuistenliikunta ja tiedotus       Krista Puronaho 0407765727
Aikuistenliikunta ja some           Eini Wallin
Valmennus                                 Tia Malinen 0440180196
Projektivastaava, varasto  ja      Krista Järvinen
kotisivut

Seuratyöntekijä ja valmennus    Essi Rantamäki 0445314455

Sähköpostilla yhteydenotto       uvl.ulvila@gmail.com

Ohjaajat

Aalto Marissa                      JV-valmentaja, Minimikrot ja Celex P 
Aho Maija                            JV-valmentaja, Felda 
Anttila Sanna                       Perheliikunta 
Berg Tiina-Leena                JV-valmentaja, Celex F 
Björlin Saga                         Voikka Viivit, Jumppa Ilonat 
                                             ja LiikkaMix 
Haikonen Sanni                   JV-valmentaja, PriZit 
Harju Ida                              JV-valmentaja, Felda
Hohkuri Sanna                    JV-valmentaja, Minimikrot ja PriZit

Jalonen Anu                        Astangajooga

Kaivola Elina                        JV-valmentaja, Minimikrot

Karttunen Lotta                    JV-valmentaja, Felda
Kontio Kiia                            JV-valmentaja, PriZit 
Korhonen Milla                    JV-valmentaja, Felda

Kukkula Jasmi                      Voikka Viivit, Jumppa Ilonat 

                                              ja LiikkaMix 
Laitinen Marika                    JV-valmentaja, PriZit 
Lamminen Noora                JV-valmentaja, Mikrobit ja PriZit
Lehtonen Milla                     Voikka Viivit, Jumppa Ilonat 
                                              ja Liikka Mix 
Leppänen Elina                   JV-valmentaja, Celex P 
Malinen Tia                          JV-valmentaja, Celex P 

Mansoniemi Sami                BreakDance 

Nurmi Elina                          Tanssitreeni
Ojala Eija                              STEP aerobic 
Ojala Rami                            Miesten tunti 
Pelkonen Jaana                   Tanssiksi 
Puronaho Krista                   KuntoFit, KeskivartaloTreeni 

                                              ja Kevyttreeni

Rantamäki Essi                     JV-valmentaja, Minimikrot, Mikrobit, 
                                              PriZit ja Tanssillinen voimistelu
Rosnell Maarit                      Tanssitreeni

Saarinen Milla                      Kirppusirkus

Salo Alexandra                    Kirppusirkus

Savolainen Aino                  Voikka Viivit, Jumppa Ilona ja Liikka Mix 
Tervakangas Aada              JV-valmentaja, Celex F 
Turja Siiri                              JV-valmentaja, Felda

Wallin Eini                             Aikuisten tuntien tuuraukset

Vihlman Maija                       Rivitanssi