Johtokunta ja ohjaajat

Johtokunta

Puheenjohtaja
   Johanna Haikonen / 0504685130 (klo 16 jälk.) 

Varapuheenjohtaja
   Krista Puronaho / 0407765727

Sihteeri
   Paula Järvenpää

Talous
   Päivi Laitinen / 0503132095

Valmennus
   Tia Malinen / 0440180196

Lapset ja nuoret
   Minna-Mari Pohjanpalo, Tanja Fallila

Aikuiset
   Krista Puronaho / 0407765727

Kotisivut ja lehtimainonta
   Krista Sankari 

Instagram ja Facebook
   Eini Wallin

Yhteydenotto sähköpostilla
   uvl.ulvila@gmail.com

Ohjaajat

Aalto Marissa                      JV-valmentaja, Minimikrot ja Celex P 
Aho Maija                            JV-valmentaja, Felda 
Anttila Sanna                       Perheliikunta 
Berg Tiina-Leena                JV-valmentaja, Celex F 
Björlin Saga                         Voikka Viivit, Jumppa Ilonat ja LiikkaMix 
Haikonen Sanni                   JV-valmentaja, PriZit 
Harju Ida                              JV-valmentaja, Felda
Hohkuri Sanna                    JV-valmentaja, Minimikrot ja PriZit

Jalonen Anu                        Astangajooga
Kaivola Elina                        JV-valmentaja, Minimikrot

Karttunen Lotta                    JV-valmentaja, Felda
Kontio Kiia                            JV-valmentaja, PriZit 
Korhonen Milla                    JV-valmentaja, Felda

Kukkula Jasmi                      Voikka Viivit, Jumppa Ilonat ja LiikkaMix 

Laitinen Marika                    JV-valmentaja, PriZit 
Lamminen Noora                JV-valmentaja, Mikrobit ja PriZit
Lehtonen Milla                     Voikka Viivit, Jumppa Ilonat ja Liikka Mix 
Leppänen Elina                   JV-valmentaja, Celex P 
Malinen Tia                          JV-valmentaja, Celex P 

Mansoniemi Sami                BreakDance 

Nurmi Elina                          Tanssitreeni
Ojala Eija                              STEP -aerobic 
Ojala Rami                            Miesten tunti 
Pelkonen Jaana                   Tanssiksi 
Puronaho Krista                   KuntoFit, KeskivartaloTreeni ja Kevyttreeni

Rantamäki Essi                     JV-valmentaja, Minimikrot, Mikrobit, 
                                              PriZit ja Tanssillinen voimistelu
Rosnell Maarit                      Tanssitreeni
Saarinen Milla                      Kirppusirkus
Salo Alexandra                    Kirppusirkus
Savolainen Aino                  Voikka Viivit, Jumppa Ilona ja Liikka Mix 
Tervakangas Aada              JV-valmentaja, Celex F 
Turja Siiri                              JV-valmentaja, Felda
Wallin Eini                             Aikuisten tuntien tuuraukset
Vihlman Maija                       Rivitanssi